Meist

Meie pakume kaitset soovimatute putukate akendest ja ustest sissetungi eest.

Neher on Saksamaa tuntuim putukavõrkude tootja. Meie tooted on järgmised:

  • väga õhuke, kuid seejuures  hea rebenemiskindlusega Transpatec putukavõrk, millel on võrreldes konkurentidega kuni 140% suurem õhuläbilaskvus;
  • allergikutele soovitatud ECARE kvaliteedimärgiga Polltec õietolmuvõrk, mis hoiab kinni 99% murutaimede ja kase õietolmust, tagades samas parema õhuläbilaskvuse;
  • elektromagnetkiirguse vähendamiseks roostevabast terasest kattekihiga E-smog võrk, mis tagab hea läbipaistvuse tänu võrgu peenele lõngale.

Meie ajatu disainiga putukavõrkude tootmisel on arvestatud  tarbija erinevate vajadustega. Võrke  on lihtne paigaldada ja mugav kasutada.

Tänu neile omadustele paistavad aknad ja uksed hästi läbi ka peale putukavõrgu paigaldust ning hoonete välisilme säilib muutumatuna. Tagatud on hea ilmastikukindlus ning pikaealisus. Kõiki putukavõrke on võimalik paigaldada akendele ja ustele sobivatesse raamidesse, ruloodesse, lükandukseraamidesse.


Meie töötajad

Erik omab 15-aastast kogemust ehitusvaldkonnas. Meie ettevõttes on Eriku roll tehniliste lahenduste väljatöötamine ning leida meie klientidele parimad tooted.

“Kvaliteetsed ja lihtsasti kasutatavad tooted muudavad meie kodud veelgi mugavamaks kohaks.”