Neher putukavõrkude tootevalik

Vaata veel pilte

Sinu küsimustele vastab:

Erik Schapel

Transpatec. Peaaegu nähtamatu putukavõrk.

Lahendused ja nende omadused

 • Sobivad puit-, plastik- ja alumiiniumakendele.
 • Kerge paigaldada – ei vaja enamasti puurimist. Raamid kinnitatakse aknale roostevabast terasest kinnitusdetailide abil.
 • Tänu vedrusüsteemile seisavad raamitud võrgud kindlalt paigal.
 • Raami ja akna vahel olevad tihendid takistavad putukate sissepääsu.

 • Vastavalt soovile saab paigaldada raami avanema kas sisse- või väljapoole.
 • Võimalik paigaldada aknaraami sise- või välisküljele.
 • Metallist valmistatud reguleeritavad kaheastmelised hinged ja spetsiaalsed nurgatoed tagavad raami vastupidavuse ja täpse sobivuse aknale.
 • Ergonoomilised käepidemed muudavad kasutamise lihtsaks.
 • Varjatud magnetlint tihendi vahel.

 • Võimalik kasutada nii horisontaalselt kui vertikaalselt avanevaid ruloosid.
 • Küljesiinides asuvad harjased takistavad kanga lehvimist tuule käes ning takistavad putukate sissepääsu aknaservadest.
 • Rulood ümbritsev kassett varjab kokku rullitud võrku ja see ei vaja eraldi hoiustamist talveperioodil.
 • Tänu reguleeritavale vedrupingele saab ruloo jätta seisma mistahes asendis.
 • Ruloovõrk on parim lahendus katuseakendele.

Putukavõrgud akendele

Naudi värsket õhku ja loodusliku valgust putukavabalt!

Tahad tuulutada suvel tube ilma hilisema sääskede-kärbestega maadlemiseta? Putukavõrgud akendele on levinud ning efektiivne lahendus, mis aitab hoida tüütud putukad ning muud lendavad kahjurid elu- ja tööruumidest eemal. Lisaks putukate eemalhoidmisele võimaldab see lahendus nautida värsket õhku ja loomulikku valgust ilma putukate sissetungi pärast muretsemata.

Meie sortimendist leiate laia valiku kvaliteetseid Neheri sääsevõrke igaks otstarbeks ning paljudele erinevatele maitsetele. Lisaks standardtoodetele pakume ka erilahendusi – nii saame tagada, et iga klient leiab vastavalt soovidele sobiva lõpplahenduse.

Kvaliteet ja innovatsioon, mis sobib kõikjale.

Oleme pühendunud parima võimaliku lahenduse leidmisele ja kõrge kvaliteedi pakkumisele. Teeme aastaringselt koostööd Eesti suurimate akna- ja uksetootjatega, et olla kursis oma maailma innovatsioonidega. Oleme leidlikud ja süveneme detailidesse, et lõpptulemus saaks võimalikult esteetiline ja kauakestev. Värvime kõiki meie sortimendi tooted samasse tooni kliendi akende ja ustega. Lisaks püüame pakkuda nii palju kui võimalik täisteenust alustades putukavõrkudest ja kardinatest ning lõpetades akende-ustega. 

Neheri putukavõrk on kõrge kvaliteedi, maksimaalse püsivuse ning ajatu ilu musternäidis. Võrreldes tavavõrkudega pakub Neher paremat valguse läbipaistuvust, märkimisväärselt tõhusamat õhuläbilaskvust ning erakordset ilmastiku-, rebenemis-, ja torkekindlust. Neheri Transpatec putukavõrgud on peaaegu nähtamatud, tänu millele säilitavad aknad oma väljanägemise ka pärast putukavõrkude paigaldamist – seda nii õuest kui toast vaadatuna. Putukavõrke akendele on saadaval kolmes eri lahenduses.

Kaitse õietolmu ja e-sudu eest.

Lisaks klassikalistele putukavõrkudele leidub meie sortimendis ka spetsiifilisema otstarbega tooteid. Kui muret valmistab õietolm, sobib allergikutele ideaalselt kasutamiseks Polttec-kaitsega putukavõrk, mille näol on tegemist mõõtudele millimeetritäpsusega valmistatud tootega, mis hoiab õietolmu teie eluruumist pea täielikult eemal. Toode pakub kaitset enam kui 99% rohttaimede õietolmu ja kasetolmu eest ning enam kui 90% peenõietolmu (nt ambroosia ja nõges) eest. 

Saadaval on ka ülitõhus plastikuga kaetud väga ilmastikukindel rebenemis- ja ilmastikukindel klaaskiust valmistatud sääsevõrk ning e-sudu eest kaitsev võrk, mis toimib nähtamatu kaitsekilbina kõrgsageduslike elektromagnetiliste väljade eest.

Putukavõrkude erilahendused vastavalt vajadusele.

Neheri putukavõrke akendele on võimalik kohandada vastavalt akna kujule, seega leiame sobiva lahenduse ka  kolm- või viisnurgale, trapetsile, ümarale, kaarega kujule ning isegi kinnistele ringidele, vastavalt soovile ka pulbervärviga kaetuna. Soovi korral on saadaval ka roostevabast terasest võrk, peenvõrk, alumiiniumvõrk, ja päikesekaitse-klaaskiudvõrk.

Küsi meilt nõu, aitame leida sobiva lahenduse!

Täpsema info saamiseks võta meiega julgelt ühendust! Tutvustame hea meelega erinevaid võimalusi, võtame mõõdud, transpordime tarvikud ning pakume paigaldust meie toodetele.