Neher putukavõrkude tootevalik

Vaata veel pilte

Sinu küsimustele vastab:

Erik Schapel

Lahendused ja nende omadused

Katuseakendele on parim lahendus ruloovõrk. Erilahendusena pakume rulood, kus on koos kas putukavõrk ja päikesekaitsekangas või putukavõrk ja õietolmuvõrk. Kuulame ära teie soovid ja pakume optimaalseid lahendusi – nii on mõlemad osapooled tööga rahul ning tulemus saab kauakestev.

Putukavõrgud katuseakendele

Naudi värsket õhku ja loodusliku valgust putukavabalt!

Tahad võimalust tuulutada suvel lämbeks kippuvaid pööningukorruse ruume ilma hilisema sääskede-kärbestega maadlemiseta? Putukavõrgud katuseakendele on levinud ning efektiivne lahendus, mis aitab hoida tüütud putukad ning muud lendavad kahjurid elu- ja tööruumidest eemal. Meie kvaliteetsed ning tunnustatud tooted võimaldavad nautida värsket õhku ja loomulikku valgust ilma putukate sissetungi pärast muretsemata.

Meie sortimendist leiate laia valiku kvaliteetseid Neheri sääsevõrke igaks otstarbeks ning paljudele erinevatele maitsetele. Lisaks standardtoodetele pakume ka erilahendusi – nii saame tagada, et iga klient leiab vastavalt soovidele sobiva lõpplahenduse.

Parim putukavõrgu lahendus katuseakendele on ruloovõrk.

Katuseakendele on parim lahendus ruloovõrk. Erilahendusena pakume rulood, kus on koos kas putukavõrk ja päikesekaitsekangas või putukavõrk ja õietolmuvõrk. Kuulame ära teie soovid ja pakume optimaalseid lahendusi – nii on mõlemad osapooled tööga rahul ning tulemus saab kauakestev.

Kvaliteetne, kauakestev ja peaaegu nähtamatu putukavõrk.

Neheri putukavõrk on kõrge kvaliteedi, maksimaalse püsivuse ning ajatu ilu musternäidis. Võrreldes tavavõrkudega pakub Neher paremat valguse läbipaistuvust, märkimisväärselt tõhusamat õhuläbilaskvust ning erakordset rebenemis- ja torkekindlust.

Neheri Transpatec putukavõrgud on peaaegu nähtamatud, tänu millele säilitavad aknad ja uksed oma väljanägemise ka pärast putukavõrkude paigaldamist – seda nii õuest kui toast vaadatuna. Erakordne valguse ja õhu läbilaskvus on saavutatud tänu imeõhukesele patenteeritud kõrgtehnoloogilisele kiule (Ø 0,13 mm) ja uuenduslikule materjalistruktuurile. Valguse läbilaskvust aitab suurendada ka ülipeenete niitide kasutamine Neheri sortimendis. Et mitte kompromiteerida putukate läbipääsemisvõimet ülipeenikeste niitide kasutamise arvelt on muudetud ka võrgusilma väiksemaks, nii tagame paremat kaitset putukate eest võrreldes standardse võrgusilmaga.

Väiksemad võrgusilmad ja unikaalne minimaalse turbulentsiga materjalistruktuur tagavad ligikaudu 140% parema õhuläbilaskvuse võrreldes tavapäraste võrkudega. Nii saad hoida julgelt oma elu- või tööruumides aknaid lahti kompromiteerimata ruumi valgustust ning parandades õhukvaliteeti tuulutamise teel. Toote eeliseks on ka väga hea ilmastikukindlus, püsivus ja vastupidavus tänu kõrgtehnoloogilisele niidile ning sidelõnga kasutavale patenteeritud kudumistehnikale.

Putukavõrgu erilahendused vastavalt vajadusele.

Neheri võrke on võimalik kohandada vastavalt akna kujule, seega leiame sobiva lahenduse ka  kolm- või viisnurgale, trapetsile, ümarale, kaarega kujule ning isegi kinnistele ringidele, vastavalt soovile ka pulbervärviga kaetuna. Soovi korral on saadaval ka roostevabast terasest võrk, peenvõrk, alumiiniumvõrk, ja päikesekaitse-klaaskiudvõrk.

Küsi meilt nõu, aitame leida sobiva lahenduse!

Täpsema info saamiseks võta meiega julgelt ühendust! Tutvustame hea meelega erinevaid võimalusi, võtame mõõdud, transpordime tarvikud ning pakume paigaldust meie toodetele.