Miks valida Neher?

Kaubamärk Neher Insektenschutz tagab, et Te ei saa mitte ainult “mingisuguse” toote, vaid Saksa standardi selles tootekategoorias.

Seoses auhinna saamisega kuulub Neher umbes 250 esindusliku Saksa kaubamärgi hulka, mis oma ainulaadse väärtuse tõttu on saanud mõne tooteliigi kehastuseks, näiteks Tempo – taskurätik või Steiff – kaisukaru. Neher valiti kõrgetasemeliste kaubamärgiekspertide poolt sajandi kaubamärgiks putukakaitse tootekategoorias: Neher – putukakaitse.

Raamatus “Sajandi kaubamärgid” jutustab kirjastus Deutsche Standards EDITIONEN Saksa kaubamärkide lood, koondades need muljetavaldavaks ülevaateks Saksamaa majanduslikust tugevusest. Raamatupreemia ja auhinna üleandmine toimus 24.11.2015 Ludwig Loewe Höfe’s Loewe saalis Berliinis.

Neher süsteem. Saksamaa suurim kaubamärk putuka kaitsevõrkude tootmises

Neher on pioneer mõõdu järgi putukakaitsevõrkude tootmises ja temast on praeguseks välja kujunenud oma ala turuliider Saksamaal. Miks? Sest Neher putukakaitsesüsteemid pakuvad kõrgeimat kvaliteeti õiglase hinnaga ja kingivad Teile usaldusväärse kaitse tüütute putukate eest paljudeks aastateks.